Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Królewo

Królewo, mazowieckie

  • 5 100 000 zł
  • 597,84 m²
  • 8 530,71 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Ciszewski

Skontaktuj się

Dom Królewo

Królewo, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

5 100 000 zł

597,84 m²

8 530,71 zł/m²

Dom Królewo

Zaktualizowane: 18 maja 2026

5 100 000 zł 597,84 m² 8 530,71 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
43 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

43 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 5 100 000 zł (8 530,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 597,84 m² (402,22 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
  •   materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: strzecha
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Działka: 43 000 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1181/14150/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż unikalną, luksusową posiadłość o powierzchni całkowitej 597,84 m2, usytuowaną na rozległej działce o wielkości 4,3 hektara w malowniczej miejscowości Królewo (gmina Joniec). Jest to propozycja idealna dla osób poszukujących absolutnej prywatności, ponadprzeciętnego standardu oraz bezpośredniego kontaktu z naturą, a także dla inwestorów poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału z potencjałem podziału gruntu. (...)

Agent

Paweł Ciszewski

577 707...

577 707 098

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość